SketchUp Modul Style Builder

 

SketchUp Modul Style Builder

SketchUp Modul Style Builder – Je súčasťou verzie SketchUp Pro. Prečítajte si jeho výhody.

 

Spolu s Modul Style Builder sa v programe SketchUp sa dajú vytvárať skice

Modul Style Builder je nástroj pre vytváranie jedinečných užívateľských štýlov, ktoré vytvárajú z modelov skice. Jednotlivé štýly sú voliteľné a aplikovateľné na jednotlivé modely v okne “Štýly”.

 

Premena tvrdých línií počítačových výkresov na príjemné skice

Skica pomáha zákazníkom vidieť celok – odstráni z modelu zbytočné množstvo detailov. “Ručne” kreslené skice sú “farebnejšie” a osobitnejšie, lepšie pomôžu oznámiť zámer a zdôraznia harmóniu plánovanej myšlienky.

 

Modely a výkresy ako súčasť osobitého a jedinečného štýlu autora

Ak je vytvorený a používaný vlastný užívateľský štýl naskicovaného modelu, je isté, že na svete nebude existovať žiaden model, ktorý bude vyzerať rovnako. Modely a výkresy tak budú úplne jedinečné.

 

Akúkoľvek črtu možno zmeniť na užívateľský Štýl

Nascanované, vyfotografované alebo nakreslené ťahy možno preniesť do novo vytvoreného “Štýlu”. Ten môže byť založený na čomkoľvek, napríklad na zvlnených čiarach ceruziek, na rýchlom ťahu pera, na odtlačku mastnej tuhy…, všetko sa dá zmeniť na “Štýl”. Máte možnosť nakresliť si čiary aj cez tablet Wacom.

 

Ak máte záujem sa naučiť pracovať v module Style Builder SketchUp, prihláste sa na naše školenie, alebo nás kontaktujte.

 

Ako kúpiť SketchUp Modul Style Builder?

SketchUp Modul Style Builder je súčasťou SketchUp Pro a nie je nuté ho zakúpiť zvlášť. Obdržíte ho zadarmo spolu v cene SketchUp Pro. Cenu Sketchup si môžete vyžiadať ako oficálnu ponuku cez kontaktný formulár, alebo email info@academyx.eu. Prípadne priamo objednať cez náš špecializovaný eshop.