SketchUp Modul LayOut

 

SketchUp Modul LayOut

SketchUp Modul LayOut je súčasťou verzie SketchUp Pro. Modul LayOut umožňuje vytvorenie rýchlej a flexibilnej 2D prezentácie modelov vytvorených v programe SketchUp.

 

Prezentácia SketchUp modelu s textami a grafikou

LayOut vytvára viacstránkové dokumentáciu, do ktorej možno pridávať jednotlivé objekty ako modely SketchUp, grafiku – napr. logo, rozpisky, texty tak aj kóty. Akémukoľvek pohľadu na model vytvorený v programe SketchUp možno priradiť rôzne výkresové merítka (pohľad aj merítka sú nastaviteľné priamo v LayOut) a umiestniť ich na spoločnú stránku. Prednastavenú grafiku možno uložiť do šablóny a opäť použiť pre ďalšiu prezentáciu.

 

Priame prepojenie s modelom v programe SketchUp

LayOut je priamo prepojený s modelmi v programe SketchUp. Ak sú na modeli vykonané zmeny, automaticky sú upravené v LayOut prezentácii, čo prináša značnú výhodu pri práci na určitom modeli a s ňou spojenou prezentáciou zákazníkovi.

 

Iba jeden dokument pre tlač i PC prezentáciu na obrazovke

Modul LayOut eliminuje nadbytočnú prácu – vytvára iba jediný dokument, ktorý možno prezentovať na PC pomocou celoobrazovkových slidov a zároveň z neho tlačiť. LayOut umožňuje tlač vo vysokom rozlíšení a exportovanie do formátu PDF, PNG a JPG.

 

Ak máte záujem sa naučiť pracovať v module LayOut SketchUp, prihláste sa na naše školenie, alebo nás kontaktujte.

 

Pozrite si video, kde uvidíte profesionálne využitie LayOut v SketchUp:

 

Ako kúpiť SketchUp modul LayOut?

SketchUp Modul LayOut je súčasťou SketchUp Pro a nie je nuté ho zakúpiť zvlášť. Obdržíte ho zadarmo spolu v cene SketchUp Pro. Cenu Sketchup si môžete vyžiadať ako oficálnu ponuku cez kontaktný formulár, alebo email info@academyx.eu. Prípadne priamo objednať cez náš špecializovaný eshop.