SketchUp cena

 

SketchUp cena

SketchUp cena – aj vy sa neviete zorientovať ako pracovať s nákupom SketchUp? Nasledovné riadky Vám objasnia cenovú politiku SketchUp. Získate pohľad na rôzne možnosti. Vyberiete si tú svoju najvhodnejšiu.

SketchUp a licencia

SketchUp cena sa pri komerčnej verzií určuje z dvoch položiek. Zo samostatnej licenie, ktorá má vlastnú cenu SketchUp. Licencia je časovo neobmedzená a môžete na nej pracovať pri aktuálnej hardwarovej konfigurácii a operačnom systéme, s ktorým je kompatibilná. Druhá časť ceny je podpora – Maintenance and Support Subscription /MaSS/.

Podpora SketchUp je neoddeliteľnou položkou pri každej kúpe. Pre tých, ktorí chcú mať stále aktuálny SketchUp je vhodné, aby si podporu pravidelne predlžovali. Novinka, ktorá vychádza koncom roka bude potrebná hlavne v ateliéroch, kde je SketchUp využívaný každodenne.

SketchUp cena

 

Podpora pre SketchUp

Čo získate podporou? Ak máte záujem vlastniť stále aktuálny SketchUp, ušetríte na položke obnova /upgrade/. Ak do 30 dní od vypršania podpory vykonáte predĺženie, cena SketchUp bude nižšia. Po uplynutí 30 dní, je potrebné k podpore dokúpiť aj obnovu /upgrade SketchUp/. Predaj SketchUp podpory je vždy na jeden rok. Samotnú licenciu nie je potrebné dokupovať.

Obnova /upgrade/ SketchUp

Kedy je potrebné kúpiť SketchUp obnovu? V tom prípade, ak máte záujem o novú verziu a Vaše podpora bola prerušená na viac ako 30 dní. Potom je potrebné urobiť objednávku na dve položky z nášej ponuky:

  • prvá položka je obnova /upgrade/. Ak uskutočníte obnovu do jedného roka, ušetríte polovicu ceny SketchUp obnovy. Ak obnovo zakúpite po viac ako roku od prerušenia podpory, zaplatíte plnú cenu SketchUp obnovy. Po viac ako troch rokoch od prerušenia platnosti podpory nie je možné SketchUp obnoviť, teda upgradovať. V takom prípade je potrebné aby ste si zakúpili novú licenciu spolu s podporou na jeden rok.
  • druhá položka je opäť podpora, tak ako v predchádzajúcich riadkoch. Je to súčasť Vašej objednávky a je potrebné ju pripočítať k cene SketchUp.

SketchUp cena

Kde nájdem cenu SketchUp? Môžete si ju vyžiadať ako oficálnu ponuku cez kontaktný formulár, alebo email info@academyx.eu. Prípadne priamo objednať cez náš špecializovaný eshop.

No comments found.
eshop