Kniha SketchUp - Výukové učebnice a knihy SketchUp

 

Kniha SketchUp

Kniha SketchUp – Ak máte radi návody a manuále, máme pre Vás pripravené výukové učebnice a knihy SketchUp v knižnej forme aj v elektronickej podobe. Všetky učebnice sú Vám k dispozícii u nás v školiacom stredisku.

Referenčná príručka programu SketchUp

Ponúkame vám praktickú učebnicu v českom jazyku, pozostávajúca z dvoch kníh Učebnica SketchUp a LayOut pre SketchUp. Vďaka nim sa naučíte pracovať v programe SketchUp, prípadne si obohatíte už získané vedomosti. Učebnica ukazuje na názorných príkladoch z praxe, ako vytvárať jednoduché aj zložité modely a následnú výkresovú dokumentáciu. Ďalšie informácie o učebnici vám radi zašleme na požiadanie.

Referenčná príručka funkcie LayOut programu SketchUp

Layout predstavuje novú funkciu, ktorá umožňuje vytvárať tlačové zostavy a prezentovať projekty na profesionálnej úrovni. Vďaka Layout-u je možné vytvárať výkresové zostavy, pridávať na výkresy štafáž, popisky,legendy a pod. Layout taktiež umožňuje tlač výkresov v presnej mierke, čím získava SketchUp mnohé zo schopností programov ako AutoCAD a podobné. Ďalšie informácie o učebnici vám radi zašleme na požiadanie.

Učebnica SketchUp:

Praktická učebnica od nášho partnera ADS STUDIO. Začínate s programom a potrebujete základné informácie? Ste pokročilí a nieste si istý, či využívate na plno potenciál programu SketchUp? Potom je táto učebnica práve pre vás. Ďalšie informácie o učebnici vám radi zašleme na požiadanie.